برگزاری دوره های سازمانی آموزشی مدیریت و کامپیوتر و اکسل و بازاریابی دیجیتال

 

 

سازمانها و شرکتهای بزرگ در پیشرفتهای چشمگیر اطلاعات و فناوری امروز به شدت نیاز به آموزش و به روزرسانی دارند

پرسنل و به عبارتی منابع انسانی هر سازمان از سرمایه های مهم شرکت و سازمان است و باید در حفظ و نگهداری درست آن کوشید

استادسلام هم اکنون بیش از 10هزار استاد و آموزشگاه معتبر جهت برگزاری در انواع مهارتهای پر کاربرد را داراست، اگر شرکتی دارید که باید پرسنل خود را با مهارتهای مدیریتی و بازاریابی آشنا کنید ما را کنارخود بدانید، برگزاری دوره مدیریت مالی، برگزاری دوره بازاریابی، برگزاری دوره مدیریت منابع انسانی برای سازمان، برگزاری دوره فروش برای سازمان.

برگزاری دوره مدیریت وب سایت برای کارمندان شما.

برگزاری دوره بازاریابی آنلاین

برگزاری دوره پشتیبانی وب اصولی وب سایت

استاد سلام بهترین استاد ها را برای هر دوره پر کاربرد روز با بهترین قیمت در اختیار دارد تا همکاری سه جانبه استاد، پرسنل و برگزار کننده دوره را به بهترین شکل عملی کند.

دوره ها ی آموزشی را می توان با وبینارو کلاس مجازی برای همه پرسنل شما در هر کجا که مستقر هستند هم فعال کنیم، با کلاس مجازی بهترین استادها را مقابل کارمندان خود قرار دهید ، از هر شهری که هستید برگزاری دوره با استادهای خوب با ما! استاد سلام ، استادهای خوب را در سازمان شما برای برگزاری دوره بازاریابی و فروش، برگزاری دوره مدیریت مالی، برگزاری دوره توسعه کسب و کار یاری می کند تا سازمان با آموزش های خوب به تعالی سازمانی با برگزاری دوره برسد.

برای پیشرفت سازمان خود دست به کار شوید،برگزاری دوره آموزشی برای پرسنل را جدی بگیرید تا مسیر حرکت شرکت خود را به سمت پیشرفت و با سرعت بیشتر سوق دهید.


سازمانها و شرکتهای بزرگ، در پیشرفتهای چشمگیر اطلاعات و فناوری امروز، به شدت نیاز به آموزش و به روزرسانی دارند. چند سال پیش بیل گیتس مدیر عامل شرکت مایکروسافت برای اولین بار منابع انسانی خود را در لیست دارایی های شرکتش آورد و نشان داد که تا چه میزان این دارایی ها با ارزشند و یا باید از نوع خوبش را استخدام کرد و یا باید با برگزاری دوره آموزشی به پرسنل آموزش داد.
پرسنل و به عبارتی منابع انسانی هر سازمان از سرمایه های مهم شرکت و سازمان است و باید در حفظ و نگهداری درست آن کوشید، باید با مشورت با استادها و کاربلدهای حوزه مربوط به شرکت و سازمان خود، طراحی دوره آموزشی کنید و برای آموزش درست با امکانات ما حتی دوره آموزشی مجازی برای پرسنل خود برگزار کنید.

استادسلام هم اکنون بیش از 10هزار استاد و آموزشگاه معتبر را به همکاری با خود طلبیده است و همگی با توجه به جایگاه ما لبیک گفته اند و با ما همراهند برای قدم برداشتن در عرصه های آموزشی و درست.

اگر شرکتی دارید که باید پرسنل خود را با مهارتهای مدیریتی و بازاریابی آشنا کنید ما را کنارخود بدانید، با هزینه های کم، اما دوره های خوب برگزار می کنیم، برگزاری دوره مدیریت مالی، برگزاری دوره بازاریابی، برگزاری دوره مدیریت منابع انسانی برای سازمان، برگزاری دوره فروش برای سازمان. برگزاری دوره مدیریت وب سایت برای کارمندان شما. برگزاری دوره بازاریابی آنلاین برگزاری دوره پشتیبانی وب اصولی وب سایت استاد سلام بهترین استاد ها را برای هر دوره پر کاربرد روز با بهترین قیمت در اختیار دارد تا همکاری سه جانبه استاد، پرسنل و برگزار کننده دوره را به بهترین شکل عملی کند. دوره ها ی آموزشی را می توان با وبینارو کلاس مجازی برای همه پرسنل شما در هر کجا که مستقر هستند هم فعال کنیم، با کلاس مجازی بهترین استادها را مقابل کارمندان خود قرار دهید ، از هر شهری که هستید برگزاری دوره با استادهای خوب با ما ! استاد سلام ، استادهای خوب را در سازمان شما برای برگزاری دوره بازاریابی و فروش، برگزاری دوره مدیریت مالی، برگزاری دوره توسعه کسب و کار یاری می کند تا سازمان با آموزش های خوب به تعالی سازمانی با برگزاری دوره برسد. برای پیشرفت سازمان خود دست به کار شوید،برگزاری دوره آموزشی برای پرسنل را جدی بگیرید تا مسیر حرکت شرکت خود را به سمت پیشرفت و با سرعت بیشتر سوق دهید

برگزاری دوره سازمانی
برگزاری دوره آموزشی سازمانی به صورت مجازی و با خروجی خوب را با ما تجربه کنید

شماره تماس 77361009 می باشد

 

لیست دوره های برگزاری و امکان طراحی انواع دوره های آموزشی مناسب سازمان و شرکت شما

 کارگاه های مهارتی فروش

 دوره های سازمانی مدیریت و فنون اداری

 دوره های سازمانی نرم افزارهای تخصصی

 دوره های سازمانی بودجه و مالی

 دوره های سازمانی مهارتهای کامپیوتری

 دوره های سازمانی اکسل و کاربرد های آن

 دوره های سازمانی نگهداری فروشگاههای آنلاین

 دوره های سازمانی صنایع متالوژی و جوشکاری

 دوره های سازمانی صنایع 

 دوره های سازمانی صنایع دارویی

 دوره های سازمانی صنایع برق و الکترونیک

 دوره های سازمانی صنایع کاشی و سرامیک

 دوره های سازمانی صنایع بسته بندی

 دوره های سازمانی زبانهای خارجی/ دوره سازمانی زبان انگلیسی بازرگانی

 دوره های سازمانی فروش 

 دوره های سازمانی بازاریابی خدمات

 دوره های سازمانی صنایع شوینده،آرایشی و بهداشتی

 دوره های سازمانی فنی - تخصصی

 دوره های سازمانی فروش به سبک ایرانی

 دوره های سازمانی مهارتهای ارتباطی و مذاکره

 دوره های سازمانی شیمی

 دوره های سازمانی بازاریابی و فروش تلفنی

 دوره های سازمانی مدیریت ارتباط با مشتریان CRM

 دوره های سازمانی مبانی جامعه شناسی ایرانی و استفاده از آن برای بازاریابی و فروش

 دوره های سازمانی اقتصادی و بازرگانی

 دوره های سازمانی مهندسی صنایع

 

 همچنین با همکاری استاد سلام با سالن های همایش امکان : اجاره سالن همایش 200 نفره ، سالن همایش 100 نفره، سالن کنفرانس 100 نفره، سالن کنفرانس 50 نفره  هم وجود دارد.

 

موقعیت بر روی نقشه: می توانید با تغییر بزرگنمایی و جابجایی نقشه، نقطه مورد نظر خودرا بیابید
جستجو بر اساس استان
استان: